Ideální ubytování v Praze

Praha nabízí celou řadu ubytovacích možností, málokterá ovšem splňuje všechny představy o ideálním bydlení. Pokud hledáte ubytování co nejblíže centru města, s dobrou dopravní dostupností, a které by se zároveň nacházelo stranou největšího ruchu, pak je nejlepší volbou Akát Pension. Najdete jej v městské části Praha 5 a jeho poloha je strategicky skutečně ideální. Pension poskytuje všem hostům potřebné pohodlí, a to jak náročným klientům, tak například sportovním či školním výpravám, pro které je připraveno ubytování hostelového typu.

Proč je ubytování v pensionu Akát výhodné?

Budete ubytování v klidné části hlavního města a do centra to budete mít jen malý kousek. Ideální strategické umístění penzionu v těsné blízkosti všech dopravních prostředků, umožňuje dostat se během pár minut do centra, ale také do okolí Prahy nebo na letiště Václava Havla. Vybrat si můžete metro, vlak, autobus či tramvaj. V bezprostřední blízkosti pensionu je totiž vlakové a autobusové nádraží Praha-Smíchov, zastávka pro autobusy městské hromadné dopravy, pro tramvaje a pro nejrychlejší městský dopravní prostředek, kterým je metro. Hosté penzionu tak mají velice blízko na služební jednání, na prohlídku pražských historických památek, na nákupy či na návštěvu divadla. Pokud přijedete do hotelu vlastním či služebním vozem, budete mít k dispozici parkoviště přímo v objektu hotelu. Zájezdové autobusy zde mohou po předchozím objednání rovněž zaparkovat.

Popis ubytování

Hotel poskytuje ubytování ve dvou kategoriích, a to hotelového a hostelového typu. V obou případech se setkáte s vysokou kvalitou a pohodlím za přijatelné ceny.

  • Hotel má k dispozici 18 pohodlných pokojů, které jsou ideální jak pro případ krátkodobých pobytů, tak i vícedenního pobytu v Praze. Všechny pokoje jsou komfortně zařízeny a vybrat si můžete mezi jednolůžkovým, dvou, tří a čtyřlůžkovým pokojem. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, kde nechybí ani fén. Standardním vybavením pokojů je LCD televizor, konferenční stolek, židle a šatní skříň
  • Hostel v Praze – tento typ ubytování je nabízen sportovním oddílům a různým zájezdům. Mohou se ubytovat ve 32 pokojích, které mají celkovou kapacitu sto lidí. Kolektivy mohou ke svým poradám nebo zábavám využívat zahrádku nebo nekuřácký salonek v restauraci hostelu.
Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.