Dodejte šťávu vašemu výhledu

Možná by se mohlo zdát, že závěsům už dávno odzvonilo, opak je však pravdou. Luxusní, designové kousky, které dokážou nově orámovat váš výhled a dát vašemu pokoji nový šmrnc jsou opět trendy! Tak neváhejte a zkrášlete si svoji domácnost.

Elegance i praktičnost

Obývací pokoj, ložnice nebo dětské pokojíčky. To jsou přesně ty místnosti, kde se čas od času hodí zatemnit a užít si klid a pohodu. Horké letní dny vyloženě vybízí k tomu, zařídit si trochu toho chládku a delší tmu ráno na řádný odpočinek. Nejedná se tak pouze o dekorativní prvky, které dokážou změnit váš pokoj, ale jsou to zároveň i praktické kousky.

Kvalitní provedení

Závěsy však musíte vybírat mezi opravdu kvalitním materiálem s pevnou pletenou vazbou, aby plnily svůj účel, a zároveň jste si pořídili kousek, který vám bude sloužit dlouhá léta. Uchycení je pak nejčastěji řešeno pomocí dekoračních koleček, které umocní eleganci a usnadní jejich pohyb. Možností je však více, například široká řasící páska, kterou jednoduše připevníte pomocí háčků nebo kolíčků.

Jaký zvolit?

Vybírat přitom můžete nejen z jednobarevných provedení, které se poměrně snadno kombinují s barvou ostatních doplňků, a to jak v jemných barevných provedeních, tak těch výraznějších. Ale inspirovat se můžete i v moderním skandinávském stylu, který je veřejností čím dál oblíbenější. Pokud jste milovníky přírody, určitě vás zaujmou kousky s motivy květin. Pro děti do dětských pokojíčků můžete svoji pozornost upřít na zvířecí motivy a velmi moderní a designový 3D potisk, který si oblíbí hlavně ti nejmladší.

TIP: Každý kousek lze navíc sladit i s dalšími doplňky, které jsou v nabídce, jako jsou přehozy, nebo povlaky na polštáře. Pokud hledáte nové závěsy a chcete být trendy, podívejte se na naše stránky moderní závěsy a vyberte si, čím překvapíte ostatní.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.