Dodávky na cesty u nás i do zahraničí vám zapůjčí DODÁVKY EXPRESS

Půjčovna dodávek praha DODÁVKY EXPRESS má dvě pobočky, ve kterých si můžete zapůjčit dodávky pro vaše potřeby. Všechna vozidla z nabídky jsou prověřená a vybírat si můžete z těchto značek – Ford Transit, Volkswagen Crafter, Ford Transit Connect nebo Renault Master.

Společnost nabízí řadu výhod

Neomezuje váš na počet kilometrů ani na místa dojezdu, i když se chystáte do zahraničí. Pronájem si můžete sjednat na krátkou i dlouhou dobu. Všechna vozidla jsou v dokonalém technickém stavu a disponují satelitním a elektronickým zabezpečením. Pokud je tedy vozidlo odcizeno, není problém jej ihned dohledat. Také máte možnost výhodnějšího připojištění. V nabídce naleznete praktické balíčky a doplňky, které využijete třeba při stěhování. Bonusem je pak velmi nízká cena, nejnižší nejen v Praze, ale i v celém Středočeském kraji.

Společnost nabízí také bonusovou kartu, se kterou je každé další půjčení ještě levnější. Karta je přenosná, můžete ji tedy používat jak vy, tak i vaši zaměstnanci nebo rodinní příslušníci.

Vyberte si vozidlo dle vašich potřeb

Vozidla classic nabízejí spolehlivost, dokonalý technický stav a minimální náklady. Vozidla premium si půjčují ti, kdo dávají přednost komfortu a nadstandardu a upřednostňují vyšší třídu. Šikovným pomocníkem je konfigurátor vozidla, který šetří vaše finance. Díky němu si vybavíte vozidlo dle svým potřeb a platíte pouze za to, co opravdu využijete a potřebujete. Není problém vozidlo vybavit speciálním vybavením. Jedná se například o rudl, paleťák nebo upevňovací popruhy. Čeká-li vás delší cesta s rodinou, můžete si zapůjčit herní konzoli Nintendo Switch, která poskytne zábavu vašim spolucestujícím.

Všechna vozidla jsou čistá, bez jakýchkoli firemních nebo reklamních polepů. Máte tedy pocit, že jedete ve vlastním automobilu.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.