Dlažba s nádechem přírody

Většina lidí se cítí lépe v interiéru s teplými barvami, který přímo sálá teplem domova. Co ale dělat, když máte zvířecí mazlíčky a pořídit si do obývacího domu koberec by byla úklidová sebevražda? Co tedy pořídit na podlahu, abyste si to mohli dovolit a podlaha působila příjemným teplým dojmem? Budete se možná divit, ale dlažbu!

Není dlažba jako dlažba

Nemusíte mít klasiku s dekorem mramoru nebo betonu, kterou má dnes každý. Pořídíte-li si dlažbu s dřevěným dekorem, vašemu interiéru to jen prospěje. Kvalitní dlažba má dlouhou životnost, odolává otěru. Při běžném používání a zatížení v interiéru vám dlažba vydrží do smrti. Výrobci často dělají dlažbu s dřevěným dekorem ve formátu větších parket, můžete si tedy koupit dlaždice o velikosti 20×100 cm, 20×120 cm i větší. Dlažbu pak jen položíte jako parkety, které bude svým vzhledem připomínat. Máte-li navíc podlahové vytápění, bude dlažba příjemně vlažná a nebude vás studit do nohou.

Imitace jsou tak dokonalé, že jsou plastické, aby i na dotek připomínaly strukturu dřeva. Vyberte si vhodný dekor, často se používá imitace dubu, buku, ořechu nebo akátu, vybrat si můžete z mnoha různých barevných variant. Záleží pouze na vás, jakou máte představu o barevném sladění interiéru. Buďte si však jisti, že zvolíte-li na zem dlažbu v imitaci dřeva, nebudete litovat. Vyjde vás mnohem lépe než skutečná dřevěná podlaha a na rozdíl od pravé dřevěné jí nebudete muset věnovat kromě běžného úklidu žádnou zvláštní péči.

V internetovém obchodu RDkachle.cz nabízí mnoho dostupných barevných variant, dlažby se zde prodávají kvalitní, od renomovaných výrobců. Vyberte si z pohodlí vašeho domova ideální dlažbu do vašeho interiéru i exteriéru a zpříjemněte si bydlení.

Separator image Publikováno v kategorii Ostatní.